Pravidla masáže

Erotická masáž není poskytování sexuálních služeb. Líbání, orální či klasický sex není součástí masáže. Není možné ani za příplatek. Naopak, návrhy tohoto typu uráží masérku a může masáž ukončit. Můžete však masérku povrchově hladit.

Erotická masáž pro ženy

Erotická masáž je klasická masáž s erotickým nábojem a vzrušením. Masérka Vás bude masírovat zcela nahá nebo bude oblečena do sexy prádelka. Při erotické masáži se používá speciální masážní olej, aby doteky byly co nejpříjemnější.

Každá masérka má svůj osobitý styl a proto u každé masérky bude překvapení něco jiného. K masáží se používá celé masérčino tělo včetně prsou a zadečku. Erotická masáž je účelně doprovázena masáží intimních míst, kterým věnuje dostatek času až do konce masáže.

Erotické masáže jsou dnes velmi oblíbené mezi muži, ženami ale i páry. Erotická masáž je prostředek pro psychický i fyzický odpočinek. Masáž je dobrý způsob jak doplnit energii a zlepšit náladu. Páry erotické masáže používají k okořenění svého vztahu a dopřejí si u toho zajímavé chvíle intimností. Je velmi časté, že ženy pro své partnery objednávají erotickou masáž jako dárek či překvapení. Protože se neprovozuje sex ani orální sex, není to bráno jako nevěra.

+420 735 006 009

Objednejte si termín telefonicky, nebo zašlete SMS

Online rezervace

Vytvořte si okamžitou rezervaci pomocí jednoduchého formuláře

Menu
X