Pravidla masáže

Erotická masáž není poskytování sexuálních služeb. Líbání, orální či klasický sex není součástí masáže. Není možné ani za příplatek. Naopak, návrhy tohoto typu uráží masérku a může masáž ukončit. Můžete však masérku povrchově hladit.

Mýdlová masáž

Masérka vaše tělo nejprve pomalu, ale důkladně pokryje mýdlovou pěnou. Teplá hustá pěna nanesená na každou část těla dodá pocit blažené relaxace a pohody. Díky tomu tělo podvědomě uvolňuje svalstvo a připravuje tak samo sebe na co nejintenzivnější zážitek, který záhy následuje:
Nahé tělo překrásné dívky následně zahajuje opravdový požitek smyslů a rozkoše. Pomalu, se střídající se intenzitou, masíruje tělo klienta (především nejnamáhanější a nejbolestivější části těla) a díky mýdlové pěně postupně začne klouzat po jeho bocích, zádech a intimních partiích. Spojením osvědčených, vysoce účinných masážních technik a šikovnosti hravých masérek dojde ke spojení příjemného s užitečným – namáhané svaly se opět zregenerují, zatímco smysly si dopřejí požitkářský, lechtivou jiskrou nabitý zážitek.

Pouhým rozhýbáním svalů by ale bylo škoda skončit: Masérka se v druhé části programu zaměří více na intimní partie a citlivé erotogenní zóny. Stále obklopeni teplou mýdlovou pěnou, pokračují oba ve vzájemném tření se o svá těla. Slečna navíc začíná dráždit sexuální body na těle včetně toho nejdůležitějšího…

+420 735 006 009

Objednejte si termín telefonicky, nebo zašlete SMS

Online rezervace

Vytvořte si okamžitou rezervaci pomocí jednoduchého formuláře

Menu
X