Pravidla masáže

Erotická masáž není poskytování sexuálních služeb. Líbání, orální či klasický sex není součástí masáže. Není možné ani za příplatek. Naopak, návrhy tohoto typu uráží masérku a může masáž ukončit. Můžete však masérku povrchově hladit.

Nuru masáž

Informace

NURU masáž je exotický druh masáže původem z Japonska prováděné zejména tělo na tělo (tedy třením nahé masérky o Vaše nahé tělo, což vytváří velmi intimní atmosféru) s použitím speciálního a velmi kluzkého NURU gelu. Naše talentované masérky přesně vědí jak z této masáže udělat velmi žhavý, smyslný a unikátní zážitek.

Nuru masáž nebyla doposud v našich končinách až tak známá, ale je tak vyjímečná, že určitě stojí za to jí vyzkoušet. Je to také velmi zdravá a obohacující zkušenost, protože řasy (ze kterých je nuru gel vyroben) jsou známé pro své detoxikační vlastnosti. K naprostému uvolnění tedy budete odcházet s pocitem příjemně hladké a čisté pokožky. Jděte tam, kde nuru masáži rozumí a používají pouze originální NURU výrobky.

+420 735 006 009

Objednejte si termín telefonicky, nebo zašlete SMS

Online rezervace

Vytvořte si okamžitou rezervaci pomocí jednoduchého formuláře

Dostupnost & Rezervace

Dostupnost masérky v daném dni je možné ověřit telefonicky, pomocí sms, nebo ihned pomocí online formuláře (1. klikněte na ověřit dostupnost 2. Vyberte si typ a délku masáže 3. V kolonce u koho si vyberte masérku a zobrazí se Vám volné termíny). Můžete si také prohlédnou rozvrh masérek na konkrétní týden.


Telefon, SMS

Masáž lze objednat telefonicky na čísle
735 006 009
v době od 9:00 do 21:00. SMS objednávky přijímáme non-stop (pokud objednávku zašlete pomocí sms mimo pracovní dobu, bude vyřízena na začátku následujícího dne).

IM

Přijímáme objednávky přes “instant messaging” WhatsApp, Viber
Stačí nás přes tyto aplikace kontaktovat na čísle: +420735006009 a rezervovat si masáž. V případě nedostupnosti využijte prosím online rezervaci.

Online

Objednávka online zabere 2 minuty a nemusíte ověřovat jestli má masérka volný termín. U objednávky nemusíte zadávat své celé jméno, stačí křestní nebo přezdívka. Objednávku je nutné potvrdit pomocí sms.

Menu
X