Pravidla masáže

Erotická masáž není poskytování sexuálních služeb. Líbání, orální či klasický sex není součástí masáže. Není možné ani za příplatek. Naopak, návrhy tohoto typu uráží masérku a může masáž ukončit. Můžete však masérku povrchově hladit.

Mýdlová masáž

Informace

Masérka vaše tělo nejprve pomalu, ale důkladně pokryje mýdlovou pěnou. Teplá hustá pěna nanesená na každou část těla dodá pocit blažené relaxace a pohody. Díky tomu tělo podvědomě uvolňuje svalstvo a připravuje tak samo sebe na co nejintenzivnější zážitek, který záhy následuje:
Nahé tělo překrásné dívky následně zahajuje opravdový požitek smyslů a rozkoše. Pomalu, se střídající se intenzitou, masíruje tělo klienta (především nejnamáhanější a nejbolestivější části těla) a díky mýdlové pěně postupně začne klouzat po jeho bocích, zádech a intimních partiích. Spojením osvědčených, vysoce účinných masážních technik a šikovnosti hravých masérek dojde ke spojení příjemného s užitečným – namáhané svaly se opět zregenerují, zatímco smysly si dopřejí požitkářský, lechtivou jiskrou nabitý zážitek.

Pouhým rozhýbáním svalů by ale bylo škoda skončit: Masérka se v druhé části programu zaměří více na intimní partie a citlivé erotogenní zóny. Stále obklopeni teplou mýdlovou pěnou, pokračují oba ve vzájemném tření se o svá těla. Slečna navíc začíná dráždit sexuální body na těle včetně toho nejdůležitějšího…

+420 735 006 009

Objednejte si termín telefonicky, nebo zašlete SMS

Online rezervace

Vytvořte si okamžitou rezervaci pomocí jednoduchého formuláře

Dostupnost & Rezervace

Dostupnost masérky v daném dni je možné ověřit telefonicky, pomocí sms, nebo ihned pomocí online formuláře (1. klikněte na ověřit dostupnost 2. Vyberte si typ a délku masáže 3. V kolonce u koho si vyberte masérku a zobrazí se Vám volné termíny). Můžete si také prohlédnou rozvrh masérek na konkrétní týden.


Telefon, SMS

Masáž lze objednat telefonicky na čísle
735 006 009
v době od 9:00 do 21:00. SMS objednávky přijímáme non-stop (pokud objednávku zašlete pomocí sms mimo pracovní dobu, bude vyřízena na začátku následujícího dne).

IM

Přijímáme objednávky přes “instant messaging” WhatsApp, Viber
Stačí nás přes tyto aplikace kontaktovat na čísle: +420735006009 a rezervovat si masáž. V případě nedostupnosti využijte prosím online rezervaci.

Online

Objednávka online zabere 2 minuty a nemusíte ověřovat jestli má masérka volný termín. U objednávky nemusíte zadávat své celé jméno, stačí křestní nebo přezdívka. Objednávku je nutné potvrdit pomocí sms.

Menu
X