Erotická masáž – příjemná relaxace

Co to znamená zajít si na masáž v masážním salonu „Climax“ ?

Nabídka erotických masáží

[vc_separator type=“invisible“ size=“small“]
[vc_single_image image=“3871″ img_size=“full“ animate=“fade“]
[vc_single_image image=“3874″ img_size=“full“ animate=“fade“]
[vc_single_image image=“3877″ img_size=“full“ animate=“fade“]
[vc_single_image image=“3880″ img_size=“full“ animate=“fade“]
Erotická masáž pro páry
[vc_separator icon=“heart“]

Erotická masážJen málokdo si v dnešním uspěchaném světě dokáže dopřát chvíli oddechu, při níž zapomene na starosti a stres. Dlouhodobě stresovaní lidé trpí prokazatelně menšími pracovními výkony a v konečném důsledku i výrazně horším zdravotním stavem. Ne každý ovšem ví, jak lze efektivně proti stresu a únavě bojovat. Řešit vnitřní napětí alkoholem či cigaretami může pomoci pouze krátkodobě. Ani užívání léků nemusí pomoci. Mnohé z nich mají tak silné vedlejší účinky, až se po nich člověk může v konečném důsledku cítit ještě unaveněji.

Alternativou známou po tisíce let, která byla ovšem v Evropě na dlouhý čas zapomenuta, je erotická masáž. Je všeobecně známo, že intenzivní masáž a stimulace erotogenních zón jsou schopny v mozku nabudit centra produkující hormony štěstí. Jedna kvalitně provedená masáž celého těla tak mnohdy pomůže více, než armáda psychologů a lékařů. V posledních letech naštěstí zažívají erotické masáže určené k uvolnění a odbrourání stresu čím dál větší boom. Důležité je ovšem svěřit své tělo do jemných a šikovných rukou profesionálek. Neodborná masáž by mohla v konečném důsledku více uškodit než pomoci. Existují i názory, že k dobré náladě a větší odolnosti proti stresovým faktorům může pomoci i oddalovaná stimulace intimních partií. Na podobném principu ostatně fungují základy tantrického sexu a tantrické masáže, dlouho známé především v Indii a Jižní Asii. Vzrušení je silnější než při normálním sexuálním styku, neboť jsou citlivé části těla drážděny výrazně déle – o to silnější vrchol má i oddalovaná erotická masáž.

Erotická masáž pro páryZkušenost a zručnost profesionální masérky vám zajistí záruku toho, že budete odcházet svěží, odpočatí, plní elánu a chuti do života. Naše slečny jsou v tomto ohledu na špičce mezi masážními salóny v Praze. Velmi dobře víme, že je třeba zohlednit individualitu a specifické potřeby zákazníka, proto nabízíme hned několik odlišných variant masáže. Vybrat si lze i dívku, která bude erotickou masáž poskytovat. Pro zvlášť velké milovníky slastných požitků nabízíme možnost masáže hned dvěma slečnami naráz. Jen málokterý podnik v Praze nabídne kvalitní a dobře provedenou erotickou masáž. Většina podobných masérských služeb v sobě skrývá pouze „veselé domy“ silně pochybné kvality. My nabízíme poctivě provedenou intenzivní masáž celého těla včetně všech erotogenních zón, příjemnou a uvolňující atmosféru v luxusně vybaveném prostředí, diskrétnost a záruku členství v klubu s pečlivě vybranou klientelou, která ví, co chce a nebojí se dopřát svému tělu to nejlepší!

Masáž je určena primárně pro pány, není však problém zajistit i masáž pro dívky a ženy. Vítány jsou taktéž páry. Erotická masáž se tak může snadno stát skvělým dárkem například pro příležitost výročí seznámení či svatby. Výhodou návštěvy masážního erotického salónu ve dvou je navíc rychlejší odbourání studu a pocit příjemně stráveného nevšedního zážitku ve dvou. Jsme si jisti, že budete odcházet jako znovuzrození. Šikovné ručky masérek zvládnou znovu rozhýbat zatuhlé svaly, celkově uvolnit kosti, záda i zablokovaný krk. Pod tajemnou rouškou erotična každý kousek těla pookřeje a vaše mysl bude opět na 100 % připravena čelit nástrahám šedi pracovních dnů. Jen málo věcí dokáže dodat tělu tak intenzivní pocit relaxace, jako pozorná péče krásné mladé dívky. Tým masérek neustále rozšiřujeme, velký důraz ale zároveň klademe na naprostou profesionalitu. Můžeme proto poskytnout záruku absolutní spokojenosti s masáží.

Naše erotické masáže zahrnují jak klasické masírování svalů a kostry, tak i jemnou a sofistikovanou péči o erotogenní zóny. Rádi se přizpůsobíme konkrétním požadavkům. V případě zájmu o masáž zaměřenou více na konkrétní část těla (nohy, hýždě, prsa) lze své konkrétní přání vyřešit dopředu telefonicky. Jde nám o maximální spokojenost.

Nahá masérkaSamotná erotická masáž trvá od 60 do 120 minut. V jejím průběhu vás masérka nejprve uvolní a rozhýbe zatuhlé části svalstva. Poté přistoupí na celkové promasírování kůže. Pány jistě nadchne unikátní možnost vášnivé masáže celého těla vnadnými prsy nebo zadečkem. Jejich tření po těle je neskutečně vzrušující. Vše probíhá lehkým a kolébavým tempem, ovšem s dostatečnou intenzitou masáže. Postupně se prsty masérky propracují až k erotogenním zónám a penisu. Nejdřív lehce, jen letmo, poté častěji a s větší pozorností. V závěru přichází okouzlující třešnička na dortu v podobě smyslné masáže penisu. Ženám mohou masérky nabídnout příjemnou uvolňující masáž erotogenních zón dle předem dohodnutého přání. Pro ještě silnější pocit je erotické masírování pomalé a důkladné, masáži penisu je přikládán obzvlášť velký důraz. Vzrušení postupně nabývá na síle s oddalovaným vyvrcholením, které ke konci hluboce prostupuje celým tělem. Mnoho klientů se shoduje, že právě oddálení a záměrné prodlužování slasti nesmírně přispívá k erotickému zážitku a udělá z masáže božsky příjemný rituál očisty těla i ducha. Výsledkem je blažené uvolnění, které lze přirovnat snad jen k pocitu prožitému při velkém vítězství, po intenzivní námaze nebo několik hodin trvajícímu sexu. Uvolnění následované hravými erotickými doteky, zakončené opojnou slastí ručí za to, že na masáž budete ještě dlouho rádi vzpomínat.

Oslovila – li vás naše nabídka luxusního erotického zážitku spojeného s relaxací, neváhejte se na detaily doptat telefonicky na +420 735 006 009, na mailu info@climaxmasaze.cz nebo přímo v pražském masérském podniku (ul. K trati, Vysočany, Praha 9). Rádi vám poskytneme bližší informace o možnostech rezervace na konkrétní termín i volbě erotické masáže podle očekávání i cenové relace.

[vc_actionbox type=“primary“ title=“Rezervace erotické masáže je otázkou dvou minut. Vyberte si masérku a přijďte zažít něco nového.“ style1=“white“ target1=“_self“ style2=“primary“ target2=“_self“ button1=“UKÁZAT MASÉRKY!“ link1=“http://www.climaxmasaze.cz/eroticke-maserky-seznam/“ outlined1=“yes“ icon1=“camera“ size1=“big“]
Menu
X