Mýdlová masáž

Kvalitních masážních technik existuje celá řada. Jen málo z nich ovšem skrývá pod promasírováním těla i vášnivý erotický zážitek a jiskřivé sexuální vzrušení.

Dotek dálného orientu pro každého

Mýdlová masážJednou z nejoceňovanějších masážích technik jsou bezesporu orientální typy masáží, které si s sebou nesly vždy háv lechtivých erotických hrátek. Stejně jako u japonských nuru masáží tkví i u mýdlové masáže podstata v klouzavém pohybu krásné nahé masérky po vašem těle, na němž je rozetřena speciální aromatická a zvhlčující látka. Vzájemný dotyk navlhčených těl drážní smysly a fantazii do žhavých sfér rafinovaného erotična.

Pro Evropany mnohem bližší obdoba nuru masáže je právě zmíněná mýdlová masáž. Celý proces je velmi intimní a neskutečně příjemný. Pěna z mýdla je většině z nás bližší než poněkud exoticky vypadající nuru emulze, na níž mohou někteří lidé hledět s nedůvěrou k neznámému. Pěna z luxusního mýdla je známa jistě každému a většina lidí si ji spojuje s příjemnými zážitky. Své by o kouzlu mýdlových erotických masáží mohli mluvit turečtí sultáni, jejichž oblíbenou kratochvílí a zpestřením palácového života bývaly právě mýdlové orgie v podání palácových harémů…

Kdo mýdlovou masáž ještě na vlastní kůži nezkusil, by neměl ani chvíli váhat!
Mýdlo spolu s příjemným a vkusným prostředím masážního salonu pomůže rychle odhodit zbytečné zábrany a stydlivějším jedincům napomůže překonat prvotní nedůvěru.

Postup vychází ze stovky let starých masážních tradic zrozených na Blízkém východě.

Mýdlová masáž & kořeny tantrického sexu

Mýdlové masáže - Climax PrahaMasérka vaše tělo nejprve pomalu, ale důkladně pokryje mýdlovou pěnou. Teplá hustá pěna nanesená na každou část těla dodá pocit blažené relaxace a pohody. Díky tomu tělo podvědomě uvolňuje svalstvo a připravuje tak samo sebe na co nejintenzivnější zážitek, který záhy následuje:
Nahé tělo překrásné dívky následně zahajuje opravdový požitek smyslů a rozkoše. Pomalu, se střídající se intenzitou, masíruje tělo klienta (především nejnamáhanější a nejbolestivější části těla) a díky mýdlové pěně postupně začne klouzat po jeho bocích, zádech a intimních partiích. Spojením osvědčených, vysoce účinných masážních technik a šikovnosti hravých masérek dojde ke spojení příjemného s užitečným – namáhané svaly se opět zregenerují, zatímco smysly si dopřejí požitkářský, lechtivou jiskrou nabitý zážitek.

Pouhým rozhýbáním svalů by ale bylo škoda skončit: Masérka se v druhé části programu zaměří více na intimní partie a citlivé erotogenní zóny. Stále obklopeni teplou mýdlovou pěnou, pokračují oba ve vzájemném tření se o svá těla. Slečna navíc začíná dráždit sexuální body na těle včetně toho nejdůležitějšího…

Penis je dráždivými pohyby vzrušován po delší dobu, aby si klient vychutnal péči slečniných jemných ruček. Orgasmus tím je záměrně oddalovaný a stupňuje se sexuální napětí.  Sladce opojný závěr celé masáže proto bývá nepopsatelně příjemný a vyvrcholení prostupuje celým tělem po vzoru asijské tradice intenzivního tantrického sexu.

Naše masérky jsou prvotřídní profesionálky, proto upozorňujeme, že krom výše popsaných postupů nelze od slečen našeho masážního salonu požadovat sexuální styk!

Mýdlová masáž – pohoda a relaxace

Naše klientela však může směle potvrdit, že i erotická mýdlová masáž je v mnohém srovnatelná s vášnivým sexem. Právě naprosté uvolnění při masáži a komfortní prostředí našeho masážního salonu dodá spolu s bublinkami celému aktu šmrnc a závoj exotiky. Šmrnc, do kterého se ihned zamilujete a budete jej chtít opakovat!

 

Skvělý dárek pro známé

Toužíte – li si vyzkoušet orientální přepych dopřávaný plnými doušky či jen uvažujete o vtipném dárku pro kamaráda, s mýdlovou masáží nikdy nesáhnete vedle!

Vyzkoušejte naši mýdlovou masáž s některou z masérek.

Menu
X