NURU masáž

Neobvyklá masáž tělo na tělo speciálním NURU gelem. V našem masážním salonu používáme výhradně originální výrobky značky NURU.

[vc_gallery ids=“3979,3982,3970,3985,3967,4013,4004,4007,4016,4019,4029,4032,4035,4023,4026″ columns=“5″ masonry=“yes“ indents=“yes“]
[vc_separator]

Co je to NURU masáž ?

NURU masážní gelNURU masáž je exotický druh masáže původem z Japonska prováděné zejména tělo na tělo (tedy třením nahé masérky o Vaše nahé tělo, což vytváří velmi intimní atmosféru) s použitím speciálního a velmi kluzkého NURU gelu. Naše talentované masérky přesně vědí jak z této masáže udělat velmi žhavý, smyslný a unikátní zážitek. Nuru masáž nebyla doposud v našich končinách až tak známá, ale je tak vyjímečná, že určitě stojí za to jí vyzkoušet. Je to také velmi zdravá a obohacující zkušenost, protože řasy (ze kterých je nuru gel vyroben) jsou známé pro své detoxikační vlastnosti. K naprostému uvolnění tedy budete odcházet s pocitem příjemně hladké a čisté pokožky. Jděte tam, kde nuru masáži rozumí a používají pouze originální NURU výrobky.

Je součástí masáže sex ?

Součástí naší NURU masáže není sexuální styk (ani jiný druh sexu), masérka se však postará ještě o lepší zážitek ve formě velmi kluzkého a oddalovaného vyvrcholení.

Cena NURU masáže

Cena NURU masáže je nepatrně vyšší, zejména kvůli použití speciálního originálního a drahého NURU gelu.Prohlédněte si kompletní ceník erotických masáží, kde můžete jednotlivé masáže porovnat.

[vc_actionbox type=“primary“ button1=“NURU masérky“ style1=“white“ target1=“_self“ style2=“primary“ target2=“_self“ link1=“http://www.climaxmasaze.cz/eroticke-maserky-seznam/“ title=“Objednejte se na úžasně kluzkou intimní a smyslnou NURU masáž“ outlined1=“yes“ size1=“big“ icon1=“camera“]
Menu
X