Jaký je průběh masáže ?

Po příchodu do salonu „Climax“ budete mile přivítán vybranou masérkou, která si Vás odvede do pokoje, kde bude probíhat samotná erotická masáž. Nabídne Vám zdarma lehké občerstvení a při této příležitosti budete dotázán, zdali chcete věnovat speciálním pozornost některým partiím (například chcete pořádně promasírovat záda a krk).

Po konzultaci Vašich potřeb Vás po Vašem vyžádání může čekat společná sprcha s masérkou, v prostorných sprchách umístěných přímo na pokoji. Pokud preferujete samostatné sprchování, masérka se vrátí zanedlouho do pokoje, kdy už budete připraven na lůžku.

Samotná masáž začíná svléknutím masérky (které může být i více pozvolné) a nahá Vás začíná masírovat, to vše samozřejmě můžete sledovat díky instalovaným zrcadlům, nebo jen můžete zavřít oči a nechat se hýčkat masáží, která Vás absolutně uvolní. Pokud jste si vybral nuru masáž, masérka na vás nanese speciální a velmi kluzký nuru gel a začíná masírovat celým svým tělem. Při masáži může docházet k vzájemným dotekům a hlazení, v případě oboustranných sympatií.

Standardní masáž pozvolna přechází do masáže erotické, kdy se masérka věnuje dostatek času intimním partiím (to i v průběhu celé masáže).

Po ukončení masáže si dopřejete další sprchu, při které se budete postupně vzpamatovávat ze skvělého zážitku a budeme doufat, že se nás brzy znovu navštívíte.

Menu
X